День Соборності України

День Соборності – одна з найважливіших подій в історії України. Щоб зрозуміти значення Дня Соборності для України, учні повинні знати історичний контекст, тож без екскурсу в минуле не обійшлося. Для школярів була проведена віртуальна мандрівка місцями пам’яті, пов’язаними з подіями Української революції, та музеями. Головна задача екскурсу не просто повідомити ключові дати та коротко описати події, а й сформувати уявлення про ситуацію, яка склалася на той час. Діти ознайомились з подіями 1917-1919 років, як із важливим етапом державотворення.Учнівський колектив 9-А класу та вчителі долучилися до флешмобу з нагоди Дня Соборності України 22 січня на запрошення Світового Конґресу Українців. Метою виховного заходу в учнів 9-А класу було створити відчуття значимості події для держави та кожного громадянина.