Граматика сучасної англійської мови

English

У довіднику висвітлюються граматичні явища сучасної англійської мови, засвоєння яких необхідне для ведення розмови та розуміння текстів. Для глибшого усвідомлення матеріалу граматичні явища англійської мови зіставляються з відповідними явищами української.

Маркетинговые исследования практическое руководство

Книга по маркетинговым исследованиям

Українська мова: підручник для 5 класу

Навчальний матеріал підручника спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета. Теоретичний матеріал структуровано на підрозділи із зазначенням ключових понять, деякі відомості подано у вигляді таблиць і схем, що сприяє запам’ятовуванню інформації. Під час вивчення нових тем та виконання завдань учні спираються на знання, які отримали на уроках.

Українська мова: підручник для 6 класу

Новий підручник українська мова 6 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2014 року надрукований спеціально для шестикласника, який прагне навчатися та освоювати такий предмет як українська мова. Він вмістив в собі безліч параграфів, нових тем і вправ для учня.