Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Краткий справочник - Форматирование документа с помощью стилей

Краткий справочник  - Форматирование документа с помощью стилей

Краткий справочник из урока по Microsoft Office Word пригодный для печати.

Адрес урока в интернете:

Унікальність сучасної архітектури [Текст] : Грандіозні інженерні думки: путівник. В. 1. - Дніпропетровськ : КЗК "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей", 2013. - 4 с. : іл.

Я романтика

новела

Українська мова: підручник для 6 класу

Новий підручник українська мова 6 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2014 року надрукований спеціально для шестикласника, який прагне навчатися та освоювати такий предмет як українська мова. Він вмістив в собі безліч параграфів, нових тем і вправ для учня.