Музичне мистецтво 2 клас Лобова

Мова:Українська
Кількість сторінок:144

Літературне читання

Підручник створено відповідно до програми з літературного читання для 4 класу. До нього увійшли художні твори різних жанрів і тематики. Зміст творів і завдання до них спрямовано на формування в учнів умінь визначати та засвоювати морально-естетичні цінності культури українського народу й народів світу, розвивати патріотичні почуття, творчу уяву, фантазію, інтелектуальну й емоційну сфери школярів, виховання інтересу до читання, збагачення літературних знань. Малі жанри усної народної творчості повторюються в контексті запропонованого змісту. Засвоєння жанрових особливостей байки, п’єси пропонується під час виконання творчих завдань. Завдання на вибір і творче виконання їх, робота в парах і групах, посилення уваги до літературного розвитку учнів, формування читацької самостійності створюють умови для подальшого вивчення літератури. Підручник спонукає школярів до активної роботи, формування власних суджень, висновків, міркувань.

Тіні забутих предків

Програмовий твір з української літератури 10 класу

Жизнь замечательных людей. часть 17

Жан Жорес (Николай Молчанов) Ермак (Руслан Скрынников) Ельцин (Борис Минаев) Елизавета Петровна (Евгений Анисимов) Екатерина I (Николай Павленко) Еврипид [с иллюстр.] (Татьяна Гончарова) Евграф Федоров (Яков Кумок) Дюрер (Станислав Зарницкий) Дюрер (Марсель Брион) Дюбуа (Р. Иванов) Дыбенко (Иван Жигалов)