Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

День Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2019
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.Сьогодні у школі другий урок розпочався хвилиною мовчання. Учні та вчителі вшанували подвиг героїв. Учні 10-х класів переглянули і обговорили фільм "Зима, що нас змінила"

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»

Учні 10-х класів переглянули і обговорили фільм "Зима, що нас змінила"