"Козацький гарт“

16 жовт. 2019
Вже стало доброю традицією у середині жовтня до Дня козацтва та Захисника України, серед учнів 7-х класів, проводити спортивно - патріотичну гру „Козацький гарт“.У чесній, напруженій боротьбі спортивних змагань з відривом лише у 1бал, перемогла команда „Хоробре серце“ . Вітаємо переможців.

Вже стало доброю традицією у середині жовтня до Дня козацтва та Захисника України, серед учнів 7-х класів, проводити спортивно - патріотичну гру „Козацький гарт“. Змагання полягають у проведенні командної гри та поширення спортивного – патріотичного та інтелектуального виховання. Цього року змагались команди 7-А класу „Хоробре серце“ та 7-Б класу „Джмелі“. У чесній, напруженій боротьбі спортивних змагань з відривом лише у 1бал, перемогла команда „Хоробре серце“ . Вітаємо переможців.