13 жовт. 2016

Свято захисника України в 6-х класах

Виховний захід до дня захисника України пройшов у 6-х класах. Конкурси, розваги, змагання - саме так відзначили шестикласники переддень свята. Хлопці змагалися в кмітливасті та вправності, а дівчата допомагали своїм однокласникам.
13 жовт. 2016

"Козацькі гарти"

Вже традиційно учні 7-их класів прийняли участь в юнацькій спортивно-патріотичній грі «Козацькі гарти», присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва.
12 жовт. 2016

Зустріч із сучасним письменником

12 жовтня відбулася зустріч із сучасним письменником Тарасом Завітайлом з учнями 8-Б класу та шкільним бібліотекарем Бугай Н.М. Автор розповів про історію написання своїх книг, про історичні сюжети. Діти читали вірші, сперечалися про причини виникнення характерництва на Україні та козацтва, як історичні засади майбутньої України.
10 жовт. 2016

Шкільні олімпіади

Сьогодні розпочався шкільний І етап предметних олімпіад.
7 жовт. 2016

Екскурсія в село В. Круча

Цікаву екскурсію для учнів 8-10 класів провели учителі та учні Великокручанської школи стежками, по яких ходив виданий фізик та математик М. Боголюбов.
7 жовт. 2016

Річниця народження М,Остроградського

Вже стало традицією кожного року збиратися на змагання ім. М.Остроградського. І цього року учні 8-11 класів м. Пирятина зібралися в Пирятинському ліцеї, щоб ще раз перегорнути сторінки життя і творчості видатного земляка М. Острогадського.
30 вер. 2016

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Днем самоврядування розпочався сьогоднішній день у школі. а після уроків, які поводили учні, вчителів привітали з Днем учителя невеликим концертом.
29 вер. 2016

150 років з Дня народження М.С. Грушевського

Учні 6-х класів провели виховний захід,на якому детально познайомилися з біографією Михайла Грушевського – вченого світового рівня, творча спадщина якого вражає своїм тематичним діапазоном, енциклопедичністю, універсальністю.
28 вер. 2016

Усний журнал по творчості В.О. Сухомлинського

У 4-Б класі бібліотекар школи Бугай Н.М. провела усний журнал "Подорож до Країни Радості і Добра".
22 вер. 2016

Вибори презедента школи

Учні школи відповідально підійшли до виборів презедента школи. Учні познайомилися з передвиборчими програмами кандидатів та прийняли участь у виборах. ПРЕЗИДЕНТОМ ШКОЛИ , ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИБОРІВ СТАВ УЧЕНЬ 10-А КЛАСУ ПРОДАН АНДРІЙ.