21 трав. 2016

Переможці акції "Пирятинська миля"

21 травня 2016 р. відбулося спортивно - масове змагання "Пирятинська миля" серед учнів 4-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Пирятина. Учні Пирятинської загальноосвітньої школи №6 перемогли у змаганні з результатом 65600м. та отримали сертифікати, дипломи та призову винагороду 3000 грн.Вітаємо переможців!
20 трав. 2016

Конкурс “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”

У Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху” учні школи взяли участь і були нагороджені грамотами Кизим Катерина, учениця 7Б класу за III місце та Кануннікова Діана, учениця 3А класу – за активну участь у обласному етапі.

"Учень року - 2016" за окремими номінацями

Підведено підсумки шкільного конкурсу "Учень року - 2016" за окремими номінацями ("Ерудит", "Спорт", "Лідер", "Творчість"). Вітаймо переможців!

Конкурс до дня Європи

Переможцями конкурсу малюнків, присвяченого відзначенню Дня Європи стали Литвинчук Альона, учениця 5А класу, Куліш Еліна, учениця 9А класу, Жагло Євгенія, учениця 3А класу.

День Європи в Україні

19 травня відбулося святкування Дня Європи в Україні та Дня української вишиванки гаслом якого було «Україна – це Європа».
16 трав. 2016

Ми - призери Всеукраїнського конкурсу МАН-Юніор Дослідник у номінації "Екологія"!

Кизим Катерина, учениця 7-Б класу, та Двірко Анна, учениця 9-А класу нашої школи, зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі МАН-Юніор Дослідник у номінації "Екологія"! (Керівник - Рогова Н.М.) Вітайте призерів конкурсу!
13 трав. 2016

Наша участь у Всеукраїнській екологічній науково-практичній конференції "ХІ Пирятинські екологічні читання"

13.05.2016 відбулася Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція "ХІ Пирятинські екологічні читання". У секції "Біорізноманіття суходолу" представила свою роботу Кизим Катерина, учениця 7-Б класу нашої школи.
13 трав. 2016

13.05.2016 відбулася Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція "ХІ Пирятинські екологічні читання". У секції "Біорізноманіття суходолу" представила свою роботу учениця 9-А класу нашої школи Нестеренко Катерина.
12 трав. 2016

Всеукраїнський конкурс МАН-Юніор Дослідник-Еколог

15.05.2016 Двоє учнів нашої школи - Кизим Катерина (7-Б) та Двірко Анна (9-А) успішно подолали заочний етап Всеукраїнського конкурсу МАН-Юніор Дослідник в номінації "Екологія" та пройшли до наступного етапу. Керівник - Рогова Н.М.
10 трав. 2016

Незгасна пам'ять прадідів наших

І живуть у пам'яті народу його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної великої війни. В. Симоненко