3 лют. 2016

Карантин

Шановні батьки та учні! Карантин продовжено до понеділка 8 лютого. Завдання для опрацювання знаходиться на сторінці "Навчальний процес".
1 лют. 2016

Реєстрація 2016

1 лютого стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні – 2016
1 лют. 2016

Продовжуємо вчитися самостійно

У зв’язку з епідеміологічною ситуацію в Полтавській області з 01 по 03 лютого призупинено заняття в школі. Домашні завдання за ці дні ви можете одержати на сторінці "Навчальний процес".
29 січ. 2016

Продовження карантину

Шановні батьки та учні! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Полтавській області карантин продовжено до 3 лютого 2016 року.
22 січ. 2016

Продовження карантину

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Полтавській області карантин продовжено до 1 лютого 2016 року.
20 січ. 2016

Призупинення навчання в школі

У зв’язку з погодними умовами 20 січня призупинено навчання в школі. Про подальші дії читайте в новинах на сайті школи.
14 січ. 2016

Конкурс від газети Пирятинські вісті

Газета Пирятинські вісті оголосила конкурс на краще оформлення газети. В цьому конкурсі приймали участь і учні нашої школи. Переможцем стала учениця 9-А класу нашої школи - Куліш Еліна. Привітати переможницю прийшли працівники газети.
13 січ. 2016

Щедрий вечір, Добрий вечір

Щедрувальна група привітала учнів школи з Новим роком. Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на весь вечір!
30 груд. 2015

Подорож до Києва

Учні 5-Б і 6-А класів побували в KidsWill - місті професій.KidsWill - це місто, в якому діти живуть життям дорослих: засвоюють професії, влаштовуються на роботу, отримують зарплату, відкривають рахунок у банку, обирають мера. Після цього вони відвідали головну ялинку на Софіївській площі.
25 груд. 2015

З наступаючим Новим роком!

Дай Боже Вам любові і тепла, Добра в сім'ї і затишку в оселі, Щоб щастя світла музика текла В різдвяні свята, щедрі і веселі! Хай здійснює бажання рік Новий, Хай ваше підприємство процвітає, З чудовим святом, радості і мрій Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!