25 груд. 2015

Ура, канікули!

З 28 грудня в учнів розпочнуться зимові канікули. Зимові канікули – чудова пора. Шкода, що вони швидко закінчуються, і учні знову мають повертатися до школи. Але яскраві враження від добре проведеного часу допоможуть у нелегкій справі навчання.
25 груд. 2015

Новорічний ранок

Сьогодні учні школи взяли участь у новорічному ранку в Будинку культури.
18 груд. 2015

Конкурс - захист робіт МАН

Сьогодні на базі Пирятинського ліцею було проведено районний конкурс - захист робіт МАН. Роботи учнів школи відзначені комісіями і будуть направлені на участь у обласному конкурсі. учасниками конкурсу були: учні 9-А класу: Куліш Еліна, Кривенко Анастасія, Нестеренко Катерина, Руденко Анна, Свергун Аліна; учениця 9Б класу: Кубрак Інна; учениця 10 - А класу: Шевченко Катерина.
7 груд. 2015

Тиждень правознавства

Сьогодні у школі розпочався тиждень правознавства. В рамках тижня будуть проведені бесіди, конкурси, зустрічі з правоохоронними органами.
5 груд. 2015

День волонтера

До цього дня в школі була проведена акція "Подарунок воїнам АТО", в якій взяли участь усі учні школи. Подарунки для воїнів збирали з любов’ю і вірою в те, що ми будемо жити під мирним небом. Найактивніших відзначили грамотами та подяками.
3 груд. 2015

Основні сайти для одержання інформації про ЗНО

Учні 11А класу на уроці інформатики познайомилися з сайтами, на яких вони можуть знайти інформацію про ЗНО 2016
1 груд. 2015

Знайомство 11 класників з УЦОЯО і ХРЦОЯО

Сьогодні на уроках інформатики учні 11Б класу познайомилися з сайтами, на яких вони можуть одержати інформацію про проведення ЗНО 2016. Це сайти УЦОЯО і ХРЦОЯО.
25 лист. 2015

Семінар вчителів історії та правознавства

На базі школи відбувся районний семінар вчителів історії та правознавства. Тема семінару: «ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ WEB 2.0, МЕРЕЖЕВИХ ПРОЕКТІВ, КВЕСТ-ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ВЧИТЕЛІВ ТА РІВНЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ»
20 лист. 2015

Семінар вчителів фізичної культури та предмета "Захист Вітчизни"

Сьогодні на базі Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №6 пройшов семінар. Тема семінару :Професійна майстерність вчителя фізичної культури та викладача предмета „Захист Вітчизни“, як невід’ємна складова підвищення мотивації учнів до занять фізичною культурою.
16 лист. 2015

Тиждень початкової шкои

Сьогодні розпочався тиждень початкової школи конкурсами до дня української мови.