13 лист. 2015

Безпека руху – це життя!

В школі пройшов тиждень, присвячений безпеці дорожнього руху, під час якого були поведені виховні годині та бесіди, виставка тематичних малюнків серед учнів початкової школи, спрямована вкотре звернути увагу дітей на необхідність строго дотримуватися правил дорожнього руху, тому що безпека руху дитини – це її життя.
9 лист. 2015

Тиждень англійської мови

З 9 по 13 листопада у школі проводиться тиждень англійської мови. На учнів чекають конкурси, змагання, круглі столи та багато цікавого.
9 лист. 2015

Міжнародний конкурс з інформатики "БОБЕР"

8-9 листопада 2015р. учні нашої школи прийняли активну участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "БОБЕР". Чекаємо наступного конкурсу.
2 лист. 2015

Дослідницька діяльність школярів

Команда орнітологів Пирятинського району у складі учениці 9-А класу Пирятинської зш І-ІІІ ст. №6 Нестеренко Катерини, учениці 8 класу Сасинівської зш І-ІІІ ст. та учителя біології Рогової Н.М. 01.11.2015 повернулася із орнітологічної експедиції із Національного природного парку "Деснянсько-Старогутський". Під час осінніх канікул юні орнітологи під керівництвом Галущенка С.В. вивчали видовий склад та динаміку осінньої міграції птахів у заплаві середньої течії Десни на території Деснянського біосферного резервату.
23 жовт. 2015

Осінні канікули

З 26 по 30 жовтня 2015 року в учнів нашої школи канікули. Веселого відпочинку. Чекаємо відпочившими і здоровими всіх учнів 2 листопада.
19 жовт. 2015

Тиждень біології та географії

З 19 по 23 жовтня у школі проводиться тиждень біології та географії. Кожен день буде цікавим і змістовним.
16 жовт. 2015

Волонтерська акція

15-16 жовтня учнівським самоврядуванням школи була проведена волонтерська акція «Допоможи захиснику», до якої долучилися всі небайдужі. Метою акції був збір гуманітарної допомоги та коштів для солдат АТО. Всі учні долучилися до збору пластмасових кришечок для протезування солдат. Також, учні початкових класів передали листи та малюнки для захисників, котрі власноруч малювали із щирим бажанням підтримати тих, від кого залежить наше майбутнє, тих, хто вже сьогодні є для кожного з нас неперевершеним зразком справжнього патріота, справжнього чоловіка та гідного громадянина своєї держави. Кожен учень розумів, як важливо для солдат відчувати підтримку та подяку кожного з нас.
13 жовт. 2015

Завзяті козаченьки

13 жовтня з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України вже традиційно в школі була проведена патріотична спортивна гра «Козацькі гарти», в якій завзято змагалися команди сьомих класів. В ході напруженої боротьби учні продемонстрували яскраву командну гру, невичерпний бойовий дух, спритність та патріотизм, і ще раз підтвердили, що ми, українці, пишаємося тим, що живемо в країні, яка має назву «Козацька Україна» та маємо твердий намір продовжувати традиції наших славетних пращурів.
12 жовт. 2015

Спортивні змагання в перших класах

До Дня козацтва між учнями перших класів відбулися спортивні змагання "Ми - маленькі козачата"
5 жовт. 2015

Шкільні олімпіади

5 жовтня розпочався І етап шкільних олімпіад для учнів 5-11 класів.