2 жовт. 2015

Вам, вчителі, вклоняємось доземно!

2 жовтня в Пирятинській загальноосвітній школі I-III ст. було проведено день самоврядування з нагоди святкування Дня працівників освіти. Учні старших класів ґрунтовно та завзято готувалися до проведення уроків для учнів середньої та молодшої ланки, і мали чудову нагоду оцінити складність та відповідальність вчительської професії.
30 вер. 2015

Районний семінар вихователів ГПД

У Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбувся районний семінар вихователів ГПД. учасники семінару розглянули теоретичні питання, взяли участь у майстер-класі та побували на екскурсії
25 вер. 2015

Математичні змагання ім. М.В. Остроградського

Вже стало традицією кожного року проводити математичні змагання імені нашого славетного земляка. Цього року у змаганнях прийняли участь учні 8-11 класів. Учні познайомилися з біографією М.В. Остроградського, виконали завдання та прийняли участь у екскурсії до с В. Круча.
25 вер. 2015

Конкурс " Я і моя улюблена бібліотека"

Учні 9Б класу Пирятинської загальноосвітньої школи брали участь у проведенні семінару бібліотекарів, де писали твори на конкурс « Я і моя улюблена бібліотека», присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек. Призерами стали Крагель Роман та ОхріменкоКатерина, які зайняли ІІІ місце. А учениця 7Б класу Безбородова Софія отримала приз глядацьких симпатій. Також брали участь у написанні твору Шкарбан Максим, Кубрак Інна, Гарбуз Вікторія та Слинько Марія. Діти були нагороджені грамотами та подарунками.
15 вер. 2015

РАЙОННий КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ЛІТЕРАТУРНИХ РОБІТ

15.09.2015 підведено підсумки районного конкурсу учнівських літературних робіт, присвяченого 70-ій річниці 70-ї річниці завершення Другої світової війни "Закінчення Другої світової війни в житті моєї родини", оголошеного районною організацією ветеранів. Журі конкурсу визнало переможців.Пирятинська зш І-ІІІ ст. № 6: Продан Андрій, учень 9 класу; Кубрак Інна, учениця 9 класу; Руденко Анна, учениця 9 класу; Пітелля Ігор, учень 10 класу; Головко Ірина, учениця 10 класу.
11 вер. 2015

Знайомство з роботою лікаря

11 вересня 2015 року одинадцятикласники Пирятинської загальноосвітньої школи № 6 з профільного класу медичної підготовки відвідали фізіотерапевтичний кабінет Пирятинської районної поліклініки. Досвідчені медики провели змістовну екскурсію для школярів, розповівши про призначення, принцип дії та лікувальний ефект дії апаратів фізкабінету. Дію деяких із них старшокласники спробували на собі. Діти залишали поліклініку задоволеними і сповненими нових вражень.
1 вер. 2015

День знань

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
19 серп. 2015

Деснянські зорі - 2015

З 20 по 27 липня 2015 року на базі Національного природного парку пройшов екологічний табір для школярів "Деснянські зорі". Вчилися досліджувати навколишній світ старшокласники з 5 областей. До складу команди від Пирятинського району ввійшли учні нашої школи Нестеренко Катерина, Двірко Анна та вчитель Наталія Миколаївна Рогова.
16 черв. 2015

Відпочинок в таборі "Ромашка"

Цікаво та захоплююче проходять дні перебування в таборі "Ромашка". Ось і сьогодні, 16 червня, вихованці табору подорожували Країною здоров’я. Діти розділилися на групи, кожна з яких мала свій маршрутний лист, згідно якого і відбулася подорож. Діти пробували свої таланти в "Карооке", дізнавалися цікаву інформацію про сонце, повітря, воду, їжу, про їх використання та вплив на здоров’я. Разом з цим вони пограли в ігри "Парашут", "Лавбіринт", "Тунелі", "Веселі фізичні вправи".
4 черв. 2015

Велопробіг приурочений 70-річчю,звільненню України від фашистських загарбників.

Учні 6-Б класу разом з класним керівником Івченко А.І, краєзнавцем Купріян Н.Г і батьками Іценком Ігорем Миколайовичем і Докторенком Андрієм Миколайовичем здійснили велопробіг, приурочений 70-річчю,звільненню України від фашистських загарбників. Маршрут пролягав від Монумента Невідомому солдату, де о 6:30 ранку учні зібралися для здійснення своєї задумки. Потім перша зупинка була біля старинних зарічанських мостів, де здійснювали переправу війська Південно-Західного фронту під керівництвом генерала Кирпоноса. Друга зупинка була на Заріччі, де учні зустрілися з Пилипенком Анатолієм Івановичем...