2 черв. 2015

Відкриття мовного табору в Пирятинській СЗШ І-ІІІ ступенів №6 “Discovery”

Сьогодні на базі школи №6 відкрився мовний табір “Discovery” метою якого є створення навчального і виховного середовища, що сприяє зміцненню здоров’я дітей, спонукання до здорового способу життя , формування мовленнєвої та соціокультурної компетенції , розвиток творчого потенціалу та комунікативних навичок учнів з англійської мови, підвищення мотивації до вивчення англійської мови.
30 трав. 2015

Випускний вечір

Сьогодні випускники попрощалися зі школою. Дальше їх чекає доросле життя. Счасливої дороги, дорогі випускники!
29 трав. 2015

Останній дзвінок

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно 11класники боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у них все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували багато гарного, зробили нас розумніший. В добру путь одинадцятикласники! А учням інших класів щасливого відпочинку.
8 трав. 2015

День пам’яті та примирення

Цей день започатковано з метою вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих
24 квіт. 2015

ЗНО з української мови та літератури

24 квітня 2015 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, результати якого будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови і вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому навчальному році.
17 квіт. 2015

Тиждень історії та правознавства

Під час проведення тижня історії (14.04.2015 – 17.04.2015) було проведено такі заходи: Випуск історичної газети. Презентація «Замки Закарпаття». Історична вікторина «Стежками Київської Русі» (між збірними учнів 7-х класів). Правознавча газета «Світова книга прав дитини». Відеофільм «Екологічне право» для учнів 9-10-х класів.
1 квіт. 2015

День зустрічі птахів

1 квітня 2015р. проходила акція "День зустрічі птахів". Учні школи із задоволенням прийняли участь. Діти разом із батьками виготовили шпаківні та розвісили їх на деревах біля школи.
29 бер. 2015

Експедиція

25-29 березня 2015 року у Національному природному парку «Деснянсько-Старогутський», що на Сумщині, пройшла орнітологічна експедиція «Весняна міграція – 2015». Команду Пирятинського району представляли учні Пирятинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Нестеренко Катерина і Двірко Анна (8-А клас) та учениця Сасинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Муравська Аміна (7 клас), керівник – Рогова Наталія Миколаївна. Учасники експедиції вивчали видовий склад орнітофауни парку та здійснювали дослідження міграції птахів ранньовесняног о періоду. Додому діти поверталися задоволеними, везучи багаж незабутніх вражень та нових знань. Зібрані дані стануть основою наукової роботи школярів. Надалі учні зможуть провести дослідження орнітофауни Національного природного парку «Пирятинський».
21 бер. 2015

Пробне ЗНО

Сьогодні учні 10 -х і 11 -х класів здавали пробне ЗНО з української мови та літератури.
13 бер. 2015

Тиждень біології

З 10 по 14 березня в школі проходив тиждень біології. Вчителі провели цікаві конкурси, змагання, уроки.