28 лист. 2014

Тиждень початкової школи

З 24 по 28 листопада у школі проводився тиждень початкової школи.
21 лист. 2014

Семінар вчителів математики

21 листопада 2014 року на базі Пирятинської сзш І-ІІІ ст. № 6 відбувся семінар-практикум учителів математики Пирятинського району "Формування ключових компетенцій учнів у процесі викладання математики через призму особистісно зорієнтованого навчання"
13 лист. 2014

Батьківські збори

Сьогодні для батьків і учнів 9-11 класів відбулися тематичні батьківські збори, на яких виступили директор школи Бутко В.В. та замісник директора Виповська Л.О.. Вони познайомили батьків з особливостями проведення ЗНО в 2015 році.
12 лист. 2014

День цивільної оборони в школі

Сьогодні у школі проводився день ЦО. На уроках школярі відпрацьовували навички поводження у надзвичайних ситуаціях – вихід із приміщення шкіл відповідно до планів евакуації під час пожежі, вибуху, розлиття небезпечних речовин. Окрім того, перед школярами виступали представники із пожежної безпеки, які доводили до них правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці, вчителі показували навчальні відеофільми, а також проводили уроки у формі вікторин.
2 лист. 2014

Пробне ЗНО 2015

Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО 2015 року
1 лист. 2014

Районні олімпіади

Сьогодні розпочався ІІ тур олімпіад з базових дисциплін. Ми бажаємо удачі всім учасникам.
18 жовт. 2014

Шкільні олімпіади

Завершився пірший тур олімпіад з основних дисциплін, який проходив з з 8 по 17 жовтня 2014 р. Переможці візьмуть участь у районних олімпіадах.
14 жовт. 2014

День українського козацтва

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.Тому символічно це свято відзначалося і нашій школі,участь у якому прийняли учні початкової школи 3А та 3Б класів. У змаганнях перемогла команда 3-б класу з рахунком 11-8.
7 жовт. 2014

Обласний легкоатлетичний крос.

Юні легкоатлети захищали честь і гідність району на обласному кросі. За підсумками змагань команда нашої школи зайняла І місце в області.
5 жовт. 2014

З Днем вчителя!

Учні школи вітають учителів школи з професійним святом - Днем вчителя.