7 бер. 2013

концертна програма

У стінах школи відбулась концертна програма до Дня 8 Березня.
23 лют. 2013

День захисника Вітчизни

23 лютого Україна святкує День захисника Вітчизни, свято, яке із Дня Радянської армії перетворилося на всенародний чоловічий день. Тому до свята готувалися. Хлопці приймали участь у змаганнях присвячених цьому дню.
4 лют. 2013

Тиждень сім’ї, школи, громадськості

«Виховання дітей - найважливіша галузь нашого життя. Наші діти - це майбутні громадяни нашої країни і громадяни світу. Вони творитимуть історію.
1 лют. 2013

Тиждень початкової школи

З 28 січня по 1 лютого в школі проходив тиждень початкової школи.
8 січ. 2013

Початок ІІ семестру

Закінчилися новорічні свята, розпочинається новий семестр. Він буде відповідальним для учнів 9-х і 11 -х класів. Адже попереду у них ДПА. Тож нехай у них все буде добре.
4 січ. 2013

ЗНО 2013

Учні 11-х класів з 4 січня по 5 березня можуть зареєструватися на участь у ЗНО-2013.Всі рекомендації щодо реєстрації вони можуть переглянути на сайті УЦОЯО або звернутися за допомогою до вчителів інформатики Киричок В.О. та Остратенко Є.О.
19 груд. 2012

Свято Миколая

Щиро вітаємо із Святим Миколаєм! Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину! Щоб в житті усе велося і добро щодня лилося. Щоб від цього дня Миколи жили Ви в добрі й любові. Щоб не знали ні бід-горя у бурхливім життя морі. Щоб пишався вами край, а найбільше - Миколай. Бо він любить всіх, хто в мирі, в згоді, в правді, неспесивий... І до тих він уночі несе звабні калачі Ще й цукерки і цукати, щоб солодко було спати!
18 груд. 2012

Свято Миколая

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.
17 груд. 2012

Змагання баскетболістів

У змаганнях з баскетболу між командами дівчат нашої школи і школи №4 виграла команда дівчат нашої школи. Вітаємо з перемогою.
17 жовт. 2012

Семінар учителів світової літератури

На базі нашої школи пройшов семінар вчителів світової літератури.