30 вер. 2016

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Днем самоврядування розпочався сьогоднішній день у школі. а після уроків, які поводили учні, вчителів привітали з Днем учителя невеликим концертом.
29 вер. 2016

150 років з Дня народження М.С. Грушевського

Учні 6-х класів провели виховний захід,на якому детально познайомилися з біографією Михайла Грушевського – вченого світового рівня, творча спадщина якого вражає своїм тематичним діапазоном, енциклопедичністю, універсальністю.
28 вер. 2016

Усний журнал по творчості В.О. Сухомлинського

У 4-Б класі бібліотекар школи Бугай Н.М. провела усний журнал "Подорож до Країни Радості і Добра".
22 вер. 2016

Вибори президента школи

Учні школи відповідально підійшли до виборів президента школи. Вони познайомилися з передвиборчими програмами кандидатів та прийняли участь у виборах. ПРЕЗИДЕНТОМ ШКОЛИ, ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИБОРІВ, СТАВ УЧЕНЬ 10-А КЛАСУ ПРОДАН АНДРІЙ.
22 вер. 2016

Знайомство з бібліотекою

22 вересня в шкільній бібліотеці з учнями 1-А класу (класовод І.М.Скочко)відбулася зустріч-бібліотечний урок "Знайомство зі шкільною бібліотекою". Діти уважно слухали розповідь шкільного бібліотекаря Н.М.Бугай.
19 вер. 2016

Пирятин - місто, яким ми пишаємось!

17-19 вересня пирятинці відзначають 73-річчя визволення міста від фашистських загарбників та щиро дякують і вклоняються перед героями, які боролися за нашу свободу та мирне майбутнє.
16 вер. 2016

Екскурсія до пожежної частини

В переддень Дня рятувальника учні 6-х класів відвідали пожежну частину. Діти із задоволенням слухали розповідь про роботу пожежників та познйомилися із технікою, з якою працюють рятувальники.
1 вер. 2016

Перший урок

В кожному класі пройшов перший урок "Щоб у серці жила Батьківщина"(до 25 річниці незалежності України).
1 вер. 2016

Дзвени, наш дзвоник, весело співай!

Перше вересня – радісне свято для згуртованої шкільної родини Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
13 черв. 2016

Звіт директора школи

Сьогодні директор школи М.В.Василенко прозвітувався про роботу школи в 2015-2016 н.р. перед громадськістю, батьками, учителями та учнями школи.