24 лист. 2016

Конкурс Гринвіч

24 листопада відбувся всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч". В заході взяли участь 22 учні 4-11 класів. Задоволені діти чекають результатів та сертифікатів.
24 лист. 2016

Не згасни, свічко пам'яті!

З метою формування історичної пам'яті учнів про трагічні сторінки історії голодомору на Україні, виховувати співчуття до людей, шанобливе ставлення до хліборобської праці в шостих класах була проведена виховна година "Не згасни, свічко пам’яті!"
17 лист. 2016

Є пам’ять , якій не буде кінця

17 листопада 2016 року у 8-х класах Пирятинської ЗШ №6 відбулася виховна година на тему «Є пам’ять , якій не буде кінця» . Метою заходу було вшанування світлої пам’яті жертв Голодомору в Україні , виховання в учнів патріотизму на основі особистісного усвідомлення досвіду історії . Класні керівники Івченко А.І. та Федірко С.І. підготували виховний захід. Гостями були Купріян Н.Г. , яка ознайомила присутніх з матеріалами про Голодомор , зібраних у краєзнавчому музеї. Місцева дослідниця Голодомору Ковалівська Л.І. детально розповіла про трагічні долі наших земляків тих страшних подій. Серед запрошених була Гуленко А.І. , яка познайомила учнів з власною поезією.

Зустріч у автошколі

17 листопада учні 10 класів разом з класними керівниками Щур Т.Г. та Сенчило,З П. провели теоретично - практичне заняття з правил техніки безпеки на базі автошколи Пирятинської філії Європейського університету. Учитель автосправи Петрусенко В.В. вказав на причини і наслідки ДТП, навів статистичні дані по Україні та області. Активні учасники вікторини отримали заохочувальні призи ,а Шкарбан Максим мав змогу поїздити на учбовому автомобілі .

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МНС

Учні 9Б класу зустрілися з представниками МНС.

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ

Виховний захід на тему "БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ" проведено для учнів 6-х класів школи з метою привернути увагу школярів до проблем безпеки на дорогах. Учні прийняли активну участь у проведенні заходу та показали свої знання під час проведення вікторини.
10 лист. 2016

Майстер - клас

Учні 8-А та 8-Б класів разом з класними керівниками Федірко С.І. та Івченко А.І. відвідали майстер - клас Олени Миколаївни Дев’яніної, яка познайомила учнів з власними виробами. Учні долучилися до вироблення шедеврів власними руками.
5 лист. 2016

Орнітологічна експедиція

З 31.10.2016 по 04.11.2016 у Національному природному парку "Деснянсько-Старогутський" відбулася чергова орнітологічна експедиція, у якій взяли участь учениця 8-Б класу Пирятинської зш І-ІІІ ст. № 6 Кизим Катерина та учениця 10-А класу Нестеренко Катерина. Учасники продовжили вивчати міграції птахів, готуючись до написання науково-дослідницьких робіт школярів.
3 лист. 2016

Тренінг

У Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 3 листопада 2016 року відбувся тренінг («Інноваційні технології в освіті. Змішане навчання»), який проводив Іванов Іван, засновник Центру нової освіти, автор інноваційних навчальних програм,учасник та співорганізатор освітніх проектів. Учителі знайшли відповіді на запитання :що таке змішане навчання та перевернутий клас, як побудувати індивідуальну навчальну траєкторію та мотивувати учнів до самонавчання, як спланувати урок у змішаному форматі, як підвищити ефективність навчання у змішаному форматі, як змішане навчання виглядає в ідеалі, які Інтернет-ресурси підтримують змішане та дистанційне навчання.
21 жовт. 2016

Відбулися загальношкільні батьківські збори

20.10.2016 відбулися загальношкільні батьківські збори. Виступили директор школи М.В. Василенко, заступник директора з виховної роботи Дуброва Т.В., соціальний педагог Т.О. Митропан, а також запрошені на зустріч інспектор ювенальної превенції Пирятинського відділення поліції Єщенко О.Р. та начальник служби у справах дітей Грицай І.І.