10 черв. 2016

Дев’ятикласники одержали свідоцтва

Сьогодні дев’ятикласники одержали свідоцтва про закінчення 9 класу. Привітали їх адміністрація, класні керівники та перші вчителі. Слова вдячності лунали із вуст випускників. Свідоцтва з відзнакою одержали Кеда О., Нестеренко К., Руденко А.,Рябокінь О., Продан А. Так тримати!
9 черв. 2016

Велопробіг

Батьки, учні і класний керівник 7-Б класу здійснили велопробіг від вічного вогню через Малу Кручу, Велику Кручу, Повстин. Відвідали Повстинську церкву, де отець Михайло провів екскурсію, розповівши про історію створення історичної будівлі. Потім всі здійснили подорож на Бурти, історичну сторожову вежу ХІ століття, яка існувала для відведення наступів половців. Далі відвідали музей Боголюбова М.М., який знаходиться у селі Велика Круча. Слідуюча зупинка була у Великокручанському кемпінгу, де насолоджувалися вишуканим дизайном та мальовничими краєвидами річки Удай.
9 черв. 2016

Звіт директора школи перед громадскістю

13 червня 2016 року о 12.00 год. в приміщенні школи відбудеться звіт директора школи перед громадськістю. На звіт запрошуються учителі, батьки, учні школи.
1 черв. 2016

День захисту дітей

01.06.2016 Пирятинська міська та районна ради і райдержадміністрація нагородили до Дня захисту дітей наших призерів Всеукраїнського рівня змагань та конкурсів - Полтавець Олександру (11-Б), Кизим Катерину (7-Б) та Двірко Анну (9-А). Окрім грамот, діти отримали і непогані подарунки - флешки на 8 ГБ!
31 трав. 2016

Випускники початкової школи

Четвертокласники попрощалися з початковою школою. Лунали подяки першим вчителям, батькам. Класоводи побажали успіхів у подальшому навчанні, веселих літніх канікул.
30 трав. 2016

Випускний бал

Випускники відзначали свій останній день у стінах рідної школи і зробили крок у “доросле“ життя. Привітати випускників прийшли їх батьки, рідні та друзі.

"Учень року - 2016" у старшій віковій групі

Перемогу у загальношкільному конкурсі "Учень року - 2016" у старшій віковій групі здобула НЕСТЕРЕНКО КАТЕРИНА, 9-А клас. Вітаємо!

"Учень року - 2016" у молодшій віковій групі

Перемогу у загальношкільному конкурсі "Учень року - 2016" у молодшій віковій групі здобула КИЗИМ КАТЕРИНА, 7-Б клас. Вітаємо!

Останній дзвінок

Останній дзвінок для багатьох школярів сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускникіів, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
26 трав. 2016

Нагороди переможцям

На передодні свята останнього дзвоника найактивніші учні школи були нагороджені грамотати, дипломами і подяками.