Прийом до школи

Дитина збарається до школи. Куди її віддати? Питання, що хвилює багатьох батьків. Хочемо повідомити, що підстав для хвилювання немає. Ми радо чекаємо вашу дитину в Пирятинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №6. Наша школа працює на високому рівні. Її вчителі – це спеціалісти за покликанням, за велінням серця. Адже саме від них залежить не лише рівень освіченості молоді, а й моральність, духовність кожної дитини. Для учнів обладнані затишні класні кімнати, 2 комп’ютерні класи, сучасні спортивні зали, їдальня, бібліотека, актовий зал. До ваших послуг заняття з ЛФК, що дає можливість на основі медичних оглядів та тестувань на уроках фізкультури встановити індивідуальні програми оздоровчих занять. Школа повного робочого дня. На групі продовженого дня діти мають можливість пообідати, цікаво провести час в різноманітних гуртках, секціях, пограти на свіжому повітрі або в спортивному залі зі своїми однокласниками. Ласкаво запрошуємо до Пирятинської зш І - ІІІ ступенів №6.

А тепер відкласти просимо справи

Слухайте уважно, тата і мами.

Листки перегортає календарик

І незабаром донька, син – школярик.

Із дитсадком попрощаєтесь в весняну пору,

( А далі, де навчатись, яку вибрати школу)?

По вулиці Гагаріна, серед беріз довкола

У місті розташована 6 школа.

Гостинно весь учнівський колектив

Чекає й прийме первачків.

І раді будем бачити

В співпраці ще й батьків.

Щодня стрічають школярів

Старші друзі – вчителі.

Просторі, світлі класи,

Обладнано сучасно.

Спортивні й тренажерний зал

Щодня також  чекає.

І двері навстіж відчиня

Тим, хто про здоров’я дбає.

Окрім уроків – справ багато.

Вмієм дружно відпочивати

Збирає пісенька дзвінка