Стрельцова В.М.

Добірка матеріалів для учнів та учителів з художньої культури та образотворчого мистецтва

Заквітчана Катерина    (Презентація про життя і творчість української народної художниці Катерини Білокур. Містить багато фотоілюстрацій творів художниці. Автор - Рогова Н.М.)

Аполлон Мокрицький - академік мистецтв із Пирятина  (Презентація про життя і творчість нашого земляка -  художника Аполлона Мокрицького. Містить  фотоілюстрації творів художника. Автор - Рогова Н.М.)

Онацько М.О. - продовжувач традицій українського народного малярства (Презентація є фотозвітом із виставкової експозиції  у Великосорочинському літературно-меморіальному музеї М.В.Гоголя.  Містить фото творів художника Онацька Михайла Олександровича, виконаних у стилі українського народного малярства.  Автор - Рогова Н.М.)