Дистанційна освіта на Класній оцінці

Несвит

Методическое руководство для проведения лабораторных и практических занятий по курсу «Информационные технологии»

Данное методическое руководство предназначено для проведения лабораторных и практических занятий по курсу «Информационные технологии», а также для самостоятельного изучения работы приложений в среде операционной системы MS Windows

Легенды и мифы Ирландии

Книга представляет собой собрание ирландских преданий, составленное знаменитым фольклористом и лингвистом Джеремией Кэртином. Почерпнутые у гэльских сказителей, эти предания автор объединил в две группы: в первой предлагаются ирландские версии распространенных европейских сказок; во второй - истории из цикла о фениях, о Финне Маккумайле и его воинах, фениях Эрина. При этом сказочные элементы присутствуют во всех историях, в том числе битвы с великанами, покойники, возвращающиеся к жизни, люди, превращенные в животных, удивительные земли вечной юности и герои, обладающие невероятной силой.

фізика 10 клас, рівень стандарту

Інструкція з безпеки для учнів під час проведення занять у кабінеті фізики 1 Загальні положення 1.1. У кабінеті фізики слід суворо дотримуватися правил безпеки та правил внутрішнього розпорядку навчального закладу, установлених норм і режимів праці та відпочинку. 1.2. У кабінеті фізики можна перебувати тільки у присутності вчителя або лаборанта. 1.3. Про кожний нещасний випадок, що трапився під час проведення занять із фізики, слід негайно повідомити вчителя. 1.4. Про вихід із ладу або несправність обладнання слід негайно повідомити вчителя. 2 Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях 2.1. У разі травмування, нездужання тощо негайно повідомте про це вчителя. 2.2. У разі виникнення загоряння, пожежі тощо негайно повідомте про це вчителя. 2.3. У випадку евакуації чітко виконуйте розпорядження вчителя. 3 4 Вимоги безпеки під час роботи Вимоги безпеки перед початком роботи 3.1. Чітко з’ясуйте порядок і правила безпечного проведення досліду. 3.2. Звільніть робоче місце від усіх не потрібних для роботи предметів і матеріалів. 3.3. Перевірте наявність і надійність з’єднувальних провідників, приладів та інших предметів, необхідних для виконання роботи. 3.4. Починайте виконувати роботу тільки з дозволу вчителя. 3.5. Виконуйте тільки ті завдання, які передбачені в роботі або доручені вчителем. 4.1. Працюйте лише на своєму робочому місці. 4.2. Будьте уважні й дисципліновані, точно виконуйте вказівки вчителя. 4.3. Розміщуйте прилади, матеріали, обладнання на своєму робочому місці так, щоб запобігти їх падінню або перекиданню. 4.4. Під час проведення дослідів не допускайте граничних навантажень вимірювальних приладів. 4.5. Стежте за справністю всіх кріплень у приладах і пристроях. Не торкайтесь обертових частин машин і не нахиляйтеся над ними. 4.6. Для складання експериментальних установок користуйтеся провідниками з клемами й запобіжними чохлами з міцною ізоляцією та без видимих пошкоджень.