МО учителів суспільно-гуманітарного циклу предметів

План роботи МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу на 2020-2021 н.р.

І засідання

Тема: «Науково-методичний супровід освітнього процесу»

1. Аналіз роботи МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу за 2019-2020 н.р Затвердження плану роботи та структури МО на 2020-2021 н.р.

2. Опрацювання нормативних документів та інструктивно-методичних рекомендацій щодо особливостей викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу в 2020-2021 н.р.

3. Про результати здачі ДПА, ЗНО з української мови, історії України та англійської мови у 2019-2020 н.р.

4. Планування роботи з предметів суспільно-гуманітарного циклу на 2020-2021 н. р.

5. Огляд навчально-методичної літератури та фахових видань.

6. Новий український правопис: практичні поради вчителям суспільно – гуманітарного циклу. (Тренінгове заняття.)

ІІ засідання

Тема: «Активізація навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти як засіб підвищення ефективності освітнього процесу»

1. Сучасний урок з погляду забезпечення розвитку пізнавальних інтересів здобувачів освіти

2. Активізація пізнавальної діяльності школярів на уроках суспільно-гуманітарного циклу.

3. Підготовка учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Погодження завдань.

4. Національне виховання та правова культура : практичні рекомендації (Круглий стіл )

ІІІ засідання

Тема:«Інтелектуально-творчий розвиток здобувачів освіти засобами інноваційних технологій в системі компетентнісно орієнтованого навчання»

1. Компетентнісно орієнтований підхід до освітнього процесу.

2. Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей здобувачів освіти.

3. Роль позакласної роботи як мотивації до пізнавальної діяльності.

4. Формування пізнавальних умінь у позакласній роботі

5. Аналіз роботи МО за І семестр.

6.Сучасні підходи до викладання іноземної мови в середній школі. (Семінар -практикум)

Ознайомлення з нормативно-правовою базою з питань проведення ДПА, ЗНО – 2020

ІV засідання

Тема: «Фахова майстерність учителя як один із компонентів підвищення якості знань учнів»

1. Розвиток професійної компетентності учителя.

2. Шляхи підвищення якості знань здобувачів освіти, подолання відставання у навчанні.

3.Ознайомлення з нормативно-правовою базою з питань проведення ДПА, ЗНО – 2021.

4. Аналіз роботи МО за 2019-2020 н.р. та визначення напрямків на новий навчальний рік.

5. Удосконалення самоосвіти вчителя. (Ділова гра)