31 серп. 2013

Вітаємо з Днем знань!

1 вересня у школах пролунає перший дзінок. Першокласники вперше сядуть за парти, а досвічені вчителі поведуть їх у країну знань. Щасливої вам дороги!
28 серп. 2013

Серпнева конференція

Перед початком навчального року всі освітяни району зібралися на конференції, яка проходила під гаслом "Нова школа - нові можливості"
1 черв. 2013

Випускний вечір

Сьогодні наша школа у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок. Ми зібралися усією родиною на наше традиційне свято "Прощання зі школою". Прощальний вальс.. Випускний вечір... Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі... Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей! Сьогодні пролунає прощальний вальс для наших випускників. Світанкова зоря покличе їх у незвідані далі, різнобарв'я життя, для праці і радості.
24 трав. 2013

Останній дзвінок

Сьогодні пролунав останній дзвінок у нашій школі. Для когось це початок літнього відпочинку, для когось - пора ДПА чи ЗНО. Хтось назавжди в цьому році попрощається зі школою, а хтось повернеться 1 вересня, щоб продовжити навчання. До нових зустрічей зі школою!
20 квіт. 2013

Суботник

Сьогодні вчителі школи, разом з учнями 9-11 класів, взяли участь у всеукраїнському суботнику " За чисте довкілля".
17 квіт. 2013

Молодь обирає здоров’я

Сьогодні команда нашої школи, яка приямала участь у районному конкурсі "Молодь обирає здоров’я", зайняла перше місце. Вітаємо переможців. Так тримати!
21 бер. 2013

Козацькі розваги

У щорічному конкурсі " Козацькі розваги" серед шкіл міста Пирятин перемогу здобули учні нашої школи. Так тримати!
21 бер. 2013

Кенгуру - 2013

Сьогодні 41 учень нашої школи прийняли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру". Чекаємо результатів.
13 бер. 2013

Літературна вітальня

13 березня 2013 року у БДЮТі відбулось літературна вітальня ,на якій учні нашої школи: Чурилович М. , Харкевич А. ,Костюк Д. читали вірші про матір.
8 бер. 2013

Вітання зі святом