13 січ. 2012

Прийшли щедрувати до вашої хати. Щедрий вечір, добрий вечір!

Ці слова лунали дзвінко у стінах Пирятинської СЗШ І - ІІІ ступенів №6 13 січня 2012 року.Щедрувальна група віншувала всіх учнів та вчителів школи. Щирі побажання здоров’я, щастя, достатку радували слухачів.
6 січ. 2012

Різдвяно - педагогічна зустріч

Начальник відділу освіти Лелюх В.М. провів зустріч з вчителями школи.
29 груд. 2011

Новорічні ранки

Першими наближення новорічно-різдвяних свят відчувають наші учні. Для них у школі проводять святкові ранки та вечір для старшокласників.
22 груд. 2011

Конкурс краси "Юна леді"

Конкурс краси був сьогодні господарем у нашій школі. Юну леді обирали серед восьми учениць 7-8 класів. Звання Юна леді виборола учениця 8-А класу Шокодько Віта.
21 груд. 2011

Семінар заступників директора з навчально - виховної та наукової роботи

Сьогодні в Пирятинській СЗШ І - ІІІІ ступенів №6 відбувся семінар заступників директора. Тема семінару:"Сучасний урок: проектування, реалізація, аналіз."
19 груд. 2011

"Миколаю, Миколаю, ми давно тебе чекаєм"

Свято з такою назвою пройшло сьогодні для учнів молодших класів.
19 груд. 2011

Свято Миколая

У гості до Янгола та Чортинятка завітали сьогоді учні нашої школи.
16 груд. 2011

Заняття школи молодого педагога "Паросток"

Сьогодні відбулося заняття школи молодого педагога "Паросток". З молодими педагогами ділилися своїми знаннями досвічені вчителі Пирятинської СЗШ І-ІІІ ступенів №6.
30 лист. 2011

Cемінар учителів української мови та літератури

Сьогодні на базі нашої школи відбувся семінар учителів українької мови та літератури.Тема семінару «Формування потреби розвитку в учнів власних здібностей і нахилів»
15 лист. 2011

Подаруй свічку другу

Акцію "Подаруй свічку другу" провели члени піонерської організації школи.