6 лист. 2011

Конкурс "Бобер"

Учні школи прийняли участь у всеукраїнському конкурсі з інформатики " Бобер"
4 лист. 2011

Екскурсія

З метою ознайомлення з історією нашої Батьківщини, учителі та учні школи подорожували до одного з цікавих місць , села Качанівки Ічнянського району. А також завітали до Густинського монастиря, де познайомилися з історією та сучасністю монастиря.
1 лист. 2011

Осінні канікули

З 1 по 14 листопада триватимуть осінні канікули для учнів нашої школи. Приємного вам відпочинку.
28 жовт. 2011

Семінар бібліотекарів

Сьогодні наша школа зустрічала шкільних бібліотекарів Пирятинського району.
27 жовт. 2011

Свято осені

Приходить величава і чарівна красуня - осінь золота царівна. Під таким девізом пройшло свято осені для учнів початкових класів.
27 жовт. 2011

Урок мужності

Для 7-8 класів відбувся урок мужності, який пройшов за участю представника ветеранської організації Димової
21 жовт. 2011

Пробне ЗНО -2012

Пробне ЗНО відбудеться в дві сесії: 24 березня 2012 року – українська мова та література, іноземна мова (англійська, французька, німецька або іспанська мова за вибором), біологія, фізика 31 березня 2012 року – історія України, математика, хімія, географія, російська мова. Реєстрація буде здійснюватися на сайті ХРЦОЯО з 1 по 30 листопада 2011 року.
14 жовт. 2011

День Українського козацтва

Спортивно - ігрова програма для учнів перших класів "Джміль та бджілка" присячена була Дню українського козацтва.
12 жовт. 2011

Конкурс юних гумористів

У районному конкурсі " Посміхнемося щиро Вишні" учні нашої школи посіли друге місце.
7 жовт. 2011

Семінар вчителів початкових класів

На базі нашої школи відбувся районний семінар - практикум для вчителів початкових класів на тему: "Вплив вчителя на соціальну адаптацію молодшого школяра"