1 жовт. 2011

З Днем Учителя, дорогі вчителі!
21 вер. 2011

День миру

"Дитина + мир =щасливе дитинство" Під таким гаслом пройшла виставка малюнків на асфальті, яка присвячена була дню миру.
16 вер. 2011

День міста

Виставка композицій із квітів "Хоровод квітів" була присвячена Дню міста.
9 вер. 2011

Всесвітній день краси

Вже стало традицією відмічати день краси у нашій школі. Цьго року учні виготовляли цікаві квіти із паперу. А дівчатка порадували своїми зачісками.
1 вер. 2011

З початком нового навчального року!

Школа знову покликала своїх учнів до школи. Розпочався новий 2011-2012 навчальний рік. 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
2 черв. 2011

Випускний у 4-х класах

Сьогодні четвертокласники попрощалися з початковою школою. Веселі, усміхнені, радісні прийшли сьогодні на свято учні та їх батьки. Ще один крок зроблено в їхньому житті.
1 черв. 2011

Пришкільний табір

Сьогодні розпочав роботу пришкільний дитячий табір.
28 трав. 2011

Калинові гуляння

Учителі школи були гостями на обласному пісенно-мистецькому святі «Калинові гуляння», яке стало визначною подією у культурно-мистецькому житті Пирятинського району.
27 трав. 2011

Останній дзвоник

Ось і закінчився ще один навчальний рік. Розпочинається весела пора літніх канікул. Сьогодні для учнів, вчителів і батьків пролунав останній дзвоник.
25 трав. 2011

Туристичний зліт

З великими враженнями та багатьма нагородами повернулися учні нашої школи із туристичного зльоту, який проходив в с. Прихідьки. Фоторепортаж дивіться на сторінці новин.