9 трав. 2011

День Перемоги

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. У кожному селі і місті жителі України віддають данину пам'яті полеглим воїнам, вшановують живих учасників Великої Вітчизняної війни. Учні 5-7 класів школи вшанували воїнів Великої Вітчизняної війни на виховному заході, який відбувся в школі 5 травня 2011р.
4 трав. 2011

День Сонця

3 травня у світі відмічається як День Сонця. Конкурсом малюнків на асфальті "Моє сонечко" відмітили цей день учні нашої школи.
28 квіт. 2011

Чорнобиль - вічний біль

Катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції численна кількість фахівців вважає найстрашнішою в історії людства, як за обсягом, так і за різноманітністю наслідків. До річниці вибуху на Чорнобильській АЕС, сьогодні для учнів 5 -7 класів пройшла виховна година "Чорнобиль - вічний біль".
20 квіт. 2011

Фестиваль танцю

Танцювальний колектив учнів нашої школи прийняв участь в фестивалі танцювальних колективів.
20 квіт. 2011

Фестиваль "Дружин юних пожежників"

Команда школи " Час пік" прийняла участь в районному фестивалі " Дружин юних пожежників" і виборола 2 місце.
18 квіт. 2011

Тиждень книги

Цей тиждень у нашій школі присвячений книзі. Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань. «Хліб годує тіло, а книга — розум».
12 квіт. 2011

День космонавтики

Сьогодні відмічається всесвітній День космонавтики. Учні нашої школи саме до цього дня виготовили космічні апарати своїми руками. Як і в минулі роки більшість хлопчиків мріють стати космонавтами.
8 квіт. 2011

Міс школи 2011

У конкурсній шоу - програмі "Міс школи -2011" приймали участь учениці 9 - 10 класів. Звання "Міс школи - 2011" та корону здобула учениця 10- А класу Луценко Анжела.
7 квіт. 2011

Всесвітній день здоров’я

Сьогодні, у всесвітній день здоров’я, у школі пройшли спортивні змагання серед учнів.
30 бер. 2011

Молодь обирає здоров’я

Сьогодні в БДЮТі відбувся районний фестиваль - конкурс " Молодь обирає здоров‘я". Команда нашої школи "ФІЗ" зайняла друге місце у конкурсі міні - композицій та перше місце у конкурсі плакатів.