18 бер. 2011

Калейдоскоп талантів

З метою виявлення та вшанування творчої особистості серед вчителів, вихователів, батьків сьогодні проведено калейдоскоп талантів району.
18 бер. 2011

Районний семінар вчителів біології та хімії

Сьогодні на базі нашої школи був проведений районний семінар вчителів біології та хімії.
17 бер. 2011

"Кенгуру" скликає друзів

Сьогодні відбувся міжнародний математичний конкурс "Кенгуру". 68 учнів нашої школи приймали участь в цьому конкурсі.Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики.
16 бер. 2011

Урок української мови

У школі пройшов відкритий урок української мови під девізом " Твоє здоров’я у твоїх руках, тож бережи його щоднини". Творчі групи презентували реклами безсполучникового складного речення.
14 бер. 2011

Число П

Одне з найбільш незвичайних свят відзначається сьогодні у світі - День числа Пі.

Нащадки козацької слави.

Пройшов другий тур фізкультурно - спортивного фестивалю школярів "Нащадки козацької слави". За результатами конкурсів перемогу здобула команда нашої школи. Вітаємо переможців.
10 бер. 2011

Заключний огляд художньої самодіяльності району.

Кращі учасники звітного концерту школи прийняли участь в заключному огляді - конкурсі "Веселка".

Кобзареві перезвони

Виставка творів Т. Г. Шевченка. Цими днями ми вшановуємо творчість Кобзаря.
9 бер. 2011

Звіт художньої самодіяльності школи

Сьогодні відбувся звіт художньої самодіяльності школи. Свій звіт ми присвятили початку чудової пори року - весни.
8 бер. 2011

Свято весни

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці.