Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

 






ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Олімпіади

 

ОПОРНИЙ ЗАКЛАД

Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Пирятинської міської ради Полтавської області

 

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 навчальному році

Відповідно до п.1.1. наказу відділу освіти, молоді і спорту Пирятинської райдержадміністрації від 08.12.2017 № 119 „Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 навчальному році“, визначено переможців:

 

Місце Прізвище та ім’я учня Клас Вчитель
Математика
ІІ Сергієнко Ілона 6-А Щур Т.Г.
ІІ Гриценко Євген 8-А Кеда Л.Д.
ІІ Деркач Олександр 9-Б Кеда Л.Д.
ІІІ Продан Андрій 11-А Киричок В.О.
ІІІ Куліш Еліна 11-А Киричок В.О.
Історія
І Глобинець Анастасія 9-Б Бражник О.М.
ІІ Чунадра Катерина 9-Б Бражник О.М.
ІІІ Піскурська Тетяна 9-Б Бражник О.М.
ІІІ Сергієнко Ірина 10-А Ванюгова Л.О.
І Руденко Анна 11-А Бражник О.М.
Правознавство
І Глобинець Анастасія 9-Б Глобинець І.О.
ІІІ Вербіцький Євген 10-А Глобинець І.О.
Біологія
ІІІ Тимошенко Олег 11-А Остратенко О.М.
Екологія
ІІ Нестеренко Катерина 11-А Остратенко О.М.
Географія
ІІ Чунадра Катерина 9-Б Давиденко А.М.
ІІ Піскурська Тетяна 9-Б Давиденко А.М.
І Кривенко Анастасія 11-А Давиденко А.М.
Українська мова та література
ІІ Кучма Анастасія 7-А Дацюк Н.В.
ІІІ Шкода Дарія 7-А Дацюк Н.В.
ІІІ Гриценко Євген 8-А Кисіль Н.В.
ІІІ Глобинець Анастасія 9-Б Кисіль Н.В.
ІІІ Руденко Анна 11-А Бугай В.М.
Хімія
ІІ Шкода Дарія 7-А Рогова Н.М.
ІІІ Кучма Анастасія 7-А Рогова Н.М.
ІІІ Гриценко Євген 8-А Остратенко О.О.
ІІ Грисюк Едуард 9-А Остратенко О.О.
ІІІ Вербіцький Євген 10-А Лимар Т.В.
І Продан Андрій 11 Остратенко О.О.
Англійська мова
ІІ Піскурська Тетяна 9-Б Івченко А.І.
ІІІ Чунадра  Катерина 9-Б Івченко А.І.
ІІІ Зубенко Олександр 10-А Анісімова Ю.І.
І Нетребич Енжела 11-Б Івченко А.І.
І Руденко Анна 11-А Федірко С.І.
Трудове навчання
ІІІ Коваленко Валентин 8-А Давиденко О.М.
І Тютюнник Валентин 9-Б Давиденко О.М.
ІІІ Крагель Євгеній 9-А Давиденко О.М.
ІІІ Вербіцький Євген 10-А Давиденко О.М.
І Бих  Данило 11-А Давиденко О.М.
ІІ Кеда Олександр 11-А Давиденко О.М.
Трудове навчання
І Єна Аліна 8-А Лимар Т.В.
ІІ Шаталова  Юлія 8-А Лимар Т.В.
Російська мова
ІІ Кизим Катерина 9-Б Сенчило З.П.
ІІІ Глобинець Анастасія 9-Б Сенчило З.П.
ІІІ Зубенко Олександр 10-А Сенчило З.П.
Інформаційні технології
ІІІ Овдієнко Максим 8-А Киричок В.О.
ІІ Кизим Катерина 9-Б Киричок В.О.
ІІІ Грисюк Едуард 9-А Богославець І.М.
ІІ Юрченко Дмитро 11-А Киричок В.О.
Фізика
ІІІ Кучма Анастасія 7-А Сутуга О.Г.

 

Загальна кількість призових місць – 50.

З них: І місць – 9, ІІ місць – 16,ІІІ місць – 25.

 

 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 н.р.

Результати участі учнів Пирятинської зш І-ІІІ ст. №6 у ІІ етапі олімпіад відповідно до наказу відділу освіти Пирятинської міської ради № 311 від 05.12.2016 „Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.“:

 

Місце

Прізвище та ім’я учня

Клас

Вчитель

Математика

ІІІ

Кучма Анастасія

6

Киричок В.О.

ІІ

Деркач Олександр

8

Кеда Л.Д.

Історія

ІІІ

Руденко Анна

10

Бражник О.М.

Правознавство

ІІІ

Вербіцький Євген

9

Глобинець І.О.

Фізика

 

 

 

 

Біологія

І

Продан Андрій

10

Остратенко О.М.

ІІ

Нестеренко Катерина

10

Остратенко О.М.

ІІ

Шевченко Катерина

11

Остратенко О.М.

ІІІ

Стеценко Наталія

11

Остратенко О.М.

Географія

ІІ

Глобенець Анастасія

8

Давиденко А.М.

ІІ

Піскурська Тетяна

8

Давиденко А.М.

І

Зубенко Олександр

9

Давиденко А.М.

ІІ

Мороз Альона

9

Давиденко А.М.

Українська мова та література

ІІ

Піскурська Тетяна

8

Кисіль Н.В.

ІІІ

Чунадра Катерина

8

Кисіль Н.В.

ІІ

Мороз Альона

9

Бугай В.М.

ІІІ

Богдан Софія

9

Дацюк Н.В.

ІІІ

Руденко Анна

10

Бугай В.М.

ІІІ

Тарасенко Юлія

10

 

ІІІ

Шевченко Катерина

11

Дацюк Н.В.

Хімія

ІІ

Овдієнко Максим

7

Остратенко О.О.

І

Грисюк Едуард

8

Гавриленко Т.І.

І

Продан Андрій

10

Остратенко О.О.

Англійська мова

ІІ

Деркач Олександр

8

Івченко А.І.

ІІІ

Чунадра Катерина

8

Івченко А.І.

ІІІ

Руденко Анна

10

Федірко С.І.

Трудове навчання

І

Шаповал Владислав

9

Давиденко О.М.

Давиденко О.М.

ІІ

Бих Данило

10

ІІІ

Кеда Олександр

10

Давиденко О.М.

ІІ

Пітель Ігор

11

Давиденко О.М.

Трудове навчання

ІІІ

Попова Ірина

8

Лимар Т.В.

ІІ

Гарбуз Вікторія

10

Лимар Т.В.

ІІІ

Слинько Марія

10

Лимар Т.В.

Астрономія

 

 

 

 

Російська мова

ІІІ

Левченко Ілона

9

Сенчило З.П.

І

Нетребич Енжела

10

Сенчило З.П.

Інформаційні технології

ІІ

Попова Ірина

8

Киричок В.О.

ІІІ

Кизим Катерина

8

Киричок В.О.

ІІ

Юрченко Дмитро

10

Киричок В.О.

ІІІ

Продан Андрій

10

Богославець І.М.

Економіка

 

 

 

 

 

 

 

Кількісні показники результативності у ІІ етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін

п/п

 

Ім

ІІм

ІІІм

Разом

1.

Пирятинський ліцей

35

20

20

75

2.

Пирятинська зш І-ІІІ ст. №6

6

15

16

37

3.

Пирятинська зш І-ІІІ ст. №4

6

11

11

28

4.

Пирятинська зш І-ІІ ст. №1

0

1

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р.

з математики:
ІІ місце – Куліш Еліна, учениця 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6

 

з тудового навчання:  
І місце – Корж Анатолій, учень 9Б класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6
ІІ місце – Кеда Олександр, учень 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6
ІІІ місце – Авраменко Анастасія, учениця 11Б класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6

 

з історії:
І місце – Руденко Анна, учениця 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6
ІІ місце – Нестеренко Катерина, учениця 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6

 

з інформаційних технологій:
І місце - Барабаш Дмитро, учень 11А класу Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №6
ІІІ місце - Крагель Роман - учень Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №6
ІІІ місце - Футко Андрій - учень 11А класу Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №6

 

з географії:
ІІ місце – Нестеренко Катерина, учениця 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6 
ІІІ місце – Рябокінь Олександра, учениця 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6
ІІІ місце – Давиденко Олександр, учень 11А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6

 

з української мови:
ІІІ місце – Руденко Анна, учениця 9А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6
ІІ місце - Шевченко Катерина, учениця 10А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6  
ІІ місце - Василенко Євгенія, учениця 11А класу Пирятинської зш І – ІІІ ступенів №6

 

з хімії:
І місце - Деркач Олександр Сергійович, учень 7Б класу
І місце - Продан Андрій, учень 9Б класу
ІІ місце - Юнак Дмитро Олегович, учень 7А класу
ІІІ місце - Глобинець Анастасія, учениця 7Б класу
ІІІ місце - Василенко Євгенія, учениця 11А класу

 

з біології:
ІІ місце - Горб Аліна, учениця 10Б класу

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/6.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/7.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/9.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/vidpov2010.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/matem_ii_2008_2009.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/answers_ii.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/matem_rozv_ii_2008_2009.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/matem_iii_2008_2009.doc

 

/uploads/editor/35/16631/sitepage_82/words/matem_rozv_iii_2008_2009.doc

 

Моніторинг