8 бер. 2015

Всіх жінок вітаємо зі святом 8 Березня!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро!
28 лют. 2015

Тиждень світової літератури

З 9 лютого по 13 лютого 2015 р. в школі провели тиждень світової літератури. Вчителі Сенчило З.П. та Макаренко Л.В. провели цівакі заходи з учнями.
13 лют. 2015

Зустріч з учасником АТО

Учні 6Б і 10А класів сьогодні зустрілися з випускником школи, учасником АТО. Діти цікавилися життям бійців.
4 лют. 2015

Районний семінар фізики та інформатики

4 лютого 2015 року на базі Пирятинської сзш І-ІІІ ст. № 6 відбувся семінар-практикум учителів фізики та інформатики Пирятинського району «Формування здатності учнів використовувати інформаційно комунікаційні технології та відповідні засоби для виконання особистісних і суспільно значущих завдань.»
28 січ. 2015

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

28 січня 2014 року відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Конкурс організований та проведений Міжнародним благодійним фондом національної памʼяті України у співпраці із Київським міським будинком учителя, Українським інститутом національної памʼяті, іншими органами державної влади та науковими установами. Рішенням конкурсної комісії робота з нашої школи зайняла 2 місце.
28 січ. 2015

Паросток

Сьогодні на базі нашої школи було проведено засідання школи молодого вчителя "Паросток". Досвідчені вчителі поділилися своїм досвідом з молодими спеціалістами, провели відкриті уроки.
5 січ. 2015

Реєстрація на ЗНО 2015

Розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО 2015 р. Продовжиться реєстрація до 20 лютого.
29 груд. 2014

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай Новий рік з добром до Вас прийде, Здоров’я, сміх і радість принесе, Різдво з колядою хай завітає, Щастям безмежним Вас благословляє!
26 груд. 2014

Вечір для старшокласників

І до старшокласників завітав Дід Мороз і Снігуронька. Цікаві конкурси і змагання підготували Дід Мороз і Снігуронька учням. Всі залишилися задоволені. А учні підготували номери художньої самодіяльності і привітали один одного з наступаючим Новим 2015 роком.
26 груд. 2014

Новорічні ранки

Сьогодні пройшли новорічні ранки для учнів 1-7 класів. Діти у різноманітних костюмах танцюють навколо ялинки та розповідають вірші, водять хороводи.