Зустріч у автошколі

17 листопада учні 10 класів разом з класними керівниками Щур Т.Г. та Сенчило,З П. провели теоретично - практичне заняття з правил техніки безпеки на базі автошколи Пирятинської філії Європейського університету. Учитель автосправи Петрусенко В.В. вказав на причини і наслідки ДТП, навів статистичні дані по Україні та області. Активні учасники вікторини отримали заохочувальні призи ,а Шкарбан Максим мав змогу поїздити на учбовому автомобілі .

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МНС

Учні 9Б класу зустрілися з представниками МНС.

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ

Виховний захід на тему "БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ" проведено для учнів 6-х класів школи з метою привернути увагу школярів до проблем безпеки на дорогах. Учні прийняли активну участь у проведенні заходу та показали свої знання під час проведення вікторини.
10 лист. 2016

Майстер - клас

Учні 8-А та 8-Б класів разом з класними керівниками Федірко С.І. та Івченко А.І. відвідали майстер - клас Олени Миколаївни Дев’яніної, яка познайомила учнів з власними виробами. Учні долучилися до вироблення шедеврів власними руками.
5 лист. 2016

Орнітологічна експедиція

З 31.10.2016 по 04.11.2016 у Національному природному парку "Деснянсько-Старогутський" відбулася чергова орнітологічна експедиція, у якій взяли участь учениця 8-Б класу Пирятинської зш І-ІІІ ст. № 6 Кизим Катерина та учениця 10-А класу Нестеренко Катерина. Учасники продовжили вивчати міграції птахів, готуючись до написання науково-дослідницьких робіт школярів.
3 лист. 2016

Тренінг

У Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 3 листопада 2016 року відбувся тренінг («Інноваційні технології в освіті. Змішане навчання»), який проводив Іванов Іван, засновник Центру нової освіти, автор інноваційних навчальних програм,учасник та співорганізатор освітніх проектів. Учителі знайшли відповіді на запитання :що таке змішане навчання та перевернутий клас, як побудувати індивідуальну навчальну траєкторію та мотивувати учнів до самонавчання, як спланувати урок у змішаному форматі, як підвищити ефективність навчання у змішаному форматі, як змішане навчання виглядає в ідеалі, які Інтернет-ресурси підтримують змішане та дистанційне навчання.
21 жовт. 2016

Відбулися загальношкільні батьківські збори

20.10.2016 відбулися загальношкільні батьківські збори. Виступили директор школи М.В. Василенко, заступник директора з виховної роботи Дуброва Т.В., соціальний педагог Т.О. Митропан, а також запрошені на зустріч інспектор ювенальної превенції Пирятинського відділення поліції Єщенко О.Р. та начальник служби у справах дітей Грицай І.І.
13 жовт. 2016

Свято захисника України в 6-х класах

Виховний захід до дня захисника України пройшов у 6-х класах. Конкурси, розваги, змагання - саме так відзначили шестикласники переддень свята. Хлопці змагалися в кмітливасті та вправності, а дівчата допомагали своїм однокласникам.
13 жовт. 2016

"Козацькі гарти"

Вже традиційно учні 7-их класів прийняли участь в юнацькій спортивно-патріотичній грі «Козацькі гарти», присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва.
12 жовт. 2016

Зустріч із сучасним письменником

12 жовтня відбулася зустріч із сучасним письменником Тарасом Завітайлом з учнями 8-Б класу та шкільним бібліотекарем Бугай Н.М. Автор розповів про історію написання своїх книг, про історичні сюжети. Діти читали вірші, сперечалися про причини виникнення характерництва на Україні та козацтва, як історичні засади майбутньої України.