10 жовт. 2016

Шкільні олімпіади

Сьогодні розпочався шкільний І етап предметних олімпіад.
7 жовт. 2016

Екскурсія в село В. Круча

Цікаву екскурсію для учнів 8-10 класів провели учителі та учні Великокручанської школи стежками, по яких ходив виданий фізик та математик М. Боголюбов.
7 жовт. 2016

Річниця народження М,Остроградського

Вже стало традицією кожного року збиратися на змагання ім. М.Остроградського. І цього року учні 8-11 класів м. Пирятина зібралися в Пирятинському ліцеї, щоб ще раз перегорнути сторінки життя і творчості видатного земляка М. Острогадського.
30 вер. 2016

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

Днем самоврядування розпочався сьогоднішній день у школі. а після уроків, які поводили учні, вчителів привітали з Днем учителя невеликим концертом.
29 вер. 2016

150 років з Дня народження М.С. Грушевського

Учні 6-х класів провели виховний захід,на якому детально познайомилися з біографією Михайла Грушевського – вченого світового рівня, творча спадщина якого вражає своїм тематичним діапазоном, енциклопедичністю, універсальністю.
28 вер. 2016

Усний журнал по творчості В.О. Сухомлинського

У 4-Б класі бібліотекар школи Бугай Н.М. провела усний журнал "Подорож до Країни Радості і Добра".
22 вер. 2016

Вибори презедента школи

Учні школи відповідально підійшли до виборів презедента школи. Учні познайомилися з передвиборчими програмами кандидатів та прийняли участь у виборах. ПРЕЗИДЕНТОМ ШКОЛИ , ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИБОРІВ СТАВ УЧЕНЬ 10-А КЛАСУ ПРОДАН АНДРІЙ.
22 вер. 2016

Знайомство з быблыотекою

22 вересня в шкільній бібліотеці з учнями 1-А класу (класовод І.М.Скочко)відбулася зустріч-бібліотечний урок "Знайомство зі шкільною бібліотекою". Діти уважно слухали розповідь шкільного бібліотекаря Н.М.Бугай.
19 вер. 2016

Пирятин - місто, якам ми пишаємось!

17-19 вересня пирятинці відзначають 73-річча визволення міста від фашистських загарбників та щиро дякуємють і вклоняються перед героями, які боролися за нашу свободу та мирне майбутнє.
16 вер. 2016

Екскурсія до пожежної частини

В переддень Дня рятувальників учні 6-х класів відвідали пожежну частину. Діти із задоволенням слухали розповідь про роботу пожежників та познйомилися із технікою, з якою працюють рятувальники.