1 вер. 2016

Перший урок

В кожному класі пройшов перший урок "Щоб у серці жила Батьківщина"(до 25 річниці незалежності України).
1 вер. 2016

Дзвени, наш дзвоник, весело співай!

Перше вересня – радісне свято для згуртованої шкільної родини Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
13 черв. 2016

Звіт директора школи

Сьогодні директор школи М.В.Василенко прозвітувався про роботу школи в 2015-2016 н.р. перед громадськістю, батьками, учителями та учнями школи.
10 черв. 2016

Дев’ятикласники одержали свідоцтва

Сьогодні дев’ятикласники одержали свідоцтва про закінчення 9 класу. Учнів привітали адміністрація, класні керівники та перші вчителі. Учні висловили слова вдячності. Свідоцтва з відзнакою одержали Кеда О., Нестеренко К., Руденко А.,Рябокінь О., Продан А. Так тримати!
9 черв. 2016

Велопробіг

Батьки, учні і класний керівник 7-Б класу здійснили велопробіг від вічного вогню через Малу Кручу, Велику Кручу, Повстин. Відвідали Повстинську церкву, де отець Михайло провів екскурсію, розповівши про історію створення історичної будівлі. Потім всі здійснили подорож на Бурти, історичну сторожову вежу ХІ століття, яка існувала для відведення наступів половців. Далі відвідали музей Боголюбова М.М., який знаходиться у селі Велика Круча. Слідуюча зупинка була у Великокручанському кемпінгу, де насолоджувалися вишуканим дизайном та мальвничими краєвидами річки Удай.
9 черв. 2016

Звіт директора школи перед громадскістю

13 червня 2016 року о 12.00 год. в приміщенні школи відбудеться звіт директора школи перед громадськістю. На звіт запрошуються учителі, батьки, учні школи.
1 черв. 2016

День захисту дітей

01.06.2016 Пирятинська міська та районна ради і райдержадміністрація нагородили до Дня захисту дітей наших призерів Всеукраїнського рівня змагань та конкурсів - Полтавець Олександру (11-Б), Кизим Катерину (7-Б) та Двірко Анну (9-А). Окрім грамот, діти отримали і непогані подарунки - флешки на 8 ГБ!
31 трав. 2016

Випускники початкової школи

Четвертокласники попрощалися з початковою школою. Лунали подяки першим вчителям, батькам. Класоводи побажали успіхів у подальшому навчанні, веселих літніх канікул.
30 трав. 2016

Випускний бал

Випускники відзначали свій останній день у стінах рідної школи і зробили крок у “доросле“ життя. Привітати випускників прийшли їх батьки, рідні та друзі.
27 трав. 2016

"Учень року - 2016" у старшій віковій групі

Перемогу у загальношкільному конкурсі "Учень року - 2016" у старшій віковій групі здобула НЕСТЕРЕНКО КАТЕРИНА, 9-А клас. Вітаємо!