27 трав. 2016

"Учень року - 2016" у молодшій віковій групі

Перемогу у загальношкільному конкурсі "Учень року - 2016" у молодшій віковій групі здобула КИЗИМ КАТЕРИНА, 7-Б клас. Вітаємо!
27 трав. 2016

Останній дзвінок

Останній дзвінок для багатьох школярів сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускникіів, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Нехай цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Реалізуйте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
26 трав. 2016

Нагороди переможцям

На передодні свята останнього дзвоника найактивніші учні школи були нагороджені грамотати, дипломами і подяками.
21 трав. 2016

Переможці акції "Пирятинська миля"

21 травня 2016 р. відбулося спортивно - масове змагання "Пирятинська миля" серед учнів 4-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Пирятина. Учні Пирятинської загальноосвітньої школи перемогли у змаганні з результатом 65600м. та отримали сертифікати, дипломи та призову винагороду 3000 грн.Вітаємо переможців!
20 трав. 2016

Конкурс “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”

Переможці Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”: Кизим Катерина, учениця 7Б класу – III місце. Кануннікова Діана, учениця 3А класу – за активну участь у обласному етапі

Учень року

Підведено підсумки шкільного конкурсу "Учень року - 2016" в номінаціях "Ерудит", "Творча особистість", 2Спортивна гордість школи"

Конкурс до дня Європи

Переможцями конкурсу малюнків, присвяченого відзначенню Дня Європи стали Литвинчук Альона, учениця 5А класу, Куліш Еліна, учениця 9А класу, Жагло Євгенія, учениця 3А класу.

День Європи в Україні

19 травня відбулося святкування Дня Європи в Україні та Дня української вишиванки гаслом якого було «Україна – це Європа».
16 трав. 2016

Ми - призери Всеукраїнського конкурсу МАН-Юніор Дослідник у номінації "Екологія"!

Кизим Катерина, учениця 7-Б класу, та Двірко Анна, учениця 9-А класу нашої школи, зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі МАН-Юніор Дослідник у номінації "Екологія"! (Керівник - Рогова Н.М.) Вітайте призерів конкурсу!
13 трав. 2016

Наша участь у Всеукраїнській екологічній науково-практичній конференції "ХІ Пирятинські екологічні читання"

13.05.2016 відбулася Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція "ХІ Пирятинські екологічні читання". У секції "Біорізноманіття суходолу" представила свою роботу Кизим Катерина, учениця 7-Б класу нашої школи.