13 трав. 2016

13.05.2016 відбулася Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція "ХІ Пирятинські екологічні читання". У секції "Біорізноманіття суходолу" представила свою роботу учениця 9-А класу нашої школи Нестеренко Катерина.
12 трав. 2016

Всеукраїнський конкурс МАН-Юніор Дослідник-Еколог

15.05.2016 Двоє учнів нашої школи - Кизим Катерина (7-Б) та Двірко Анна (9-А) успішно подолали заочний етап Всеукраїнського конкурсу МАН-Юніор Дослідник в номінації "Екологія" та пройшли до наступного етапу. Керівник - Рогова Н.М.
10 трав. 2016

Незгасна пам'ять прадідів наших

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти. В. Симоненко
1 трав. 2016

Запрошуємо на навчання

Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 запрошує на навчання до 1-х та 10-х класів.
1 трав. 2016

Зі світлим святом Воскресіння Христового Вас!

еличне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
29 квіт. 2016

Полтавщина Великодня

28 квітня 2016 році учні Пирятинської зш №6 вихованці гуртка «Сувенір» при ЦДЮТ керівник Стрєльцова В,М, брали участь в обласному молодіжному проекті «Полтавщина Великодня» учні отримали позитивні емоції та приємні враження від заходу, навчилися технікам виконання писанки та виготовлення вітальних листівок.
27 квіт. 2016

Чорнобиль. 30 років

В дні вшанування пам’яті жертв трагедії на Чорнобильській АС ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, — наших співвітчизників і жителів інших держав. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ці¬ною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову та виховуємо в учнів Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 повагу до пам’яті загиблих та постраждалих та почуття вдячності до ліквідаторів наслідків катастрофи на Чорнобильській АС.
27 квіт. 2016

Привітання для воїнів АТО з Великоднем

З 18 по 25 квітня в школі проводилася волонтерська акція «Привітай воїна з Великоднем».
25 квіт. 2016

Ехо Чорнобиля

Сьогодні у 5Б класі був проведений виховний захід "Ехо Чорнобиля". Мета. Розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає.Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість.
15 квіт. 2016

Тиждень хімії та фізики

З 11 по 15 квітня в школі проходив тиждень хімії та фізики. Протягом тижня учні мали змогу ознайомитися із цікавими фактами з даних предметів, а шестикласники познайомилися з предметом, який будуть вивчати в наступному році. За планом були проведені конференція "Внесок українських вчених у розвиток космонавтики", вікторина "Періодична таблиця хімічних елементів і Дмитро Іванович Менделєєв", розважальне заняття " Хімія - чарівниця", виховна година "Знавці фізики" , конкурс стіннівок.