13 квіт. 2016

Захист дослідницьких робіт учнів початкової школи

13 квітня відбувся шкільний конкурс- захист дослідницьких робіт учнів початкової школи Перемогу здобули: в номінації "Народознавство" - Сергієнко Ілона, учениця 4-А класу; в номінації "Природознавство" - Гавриленко Костя, учень 3-Б класу.
13 квіт. 2016

Конкурс Книгоманія-2016

13 квітня 2016р. на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відбувся ІІІ обласний етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу Книгоманія-2016. Учні Пирятинської зш І-ІІІ ст. №6 Безбородова Софія - 7Б клас, Каліш Іванна - 6А клас, переможці шкільног та районного етапів конкурсу, взяли участь у обласному турі, де показали високі результати.
8 квіт. 2016

Всеукраїнський конкурс "DreamECO-2016"

Нестеренко Катерина, учениця 9-А класу, взяла участь у фінальному етапі Всеукраїнського міжшкільного екологічного проекту "DreamECO-2016".
6 квіт. 2016

"Герої не вмирають!"

05.04.2016 в школі відбулася година спілкування учнів із учасником антитерористичної операції Столцем О.М.
23 бер. 2016

Збережемо першоцвіт

Сьогодні з учнями 6-х класів була проведена зустріч з працівником Національного парку "Пирятинський" Олексенко Анастасією Василівною " Збережемо першоцвіт". Учні виготовили об’ємні листівки " Мої квіти для тебе будуть цвісти цілий рік"
22 бер. 2016

"Музикотерапія - ключ до гармонійного розвитку особистості"

17.03.16 відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на базі Пирятинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6.
17 бер. 2016

Кенгуру - 2016

Кожного року, в березні, учні школи збираються на конкурс Кенгуру, щоб показати навички і вміння розв’язувати логічні задачі з математики. Все більше учнів школи хочуть змагатися і показувати гарні результати.
11 бер. 2016

Семінар бібліотекарів

Сьогодні на базі нашої школи відбувся семінар бібліотекарів Пирятинського району на тему: "Інноваційні форми і методи роботи сучасного бібліотекера"
7 бер. 2016

Вітаємо ввесь жіночий колектив зі святом весни!

Текст привітання: Земля зітхає ледве чутно І прокидається від сну... І березень дарує чудо, Розпочинаючи весну. Це чудо – в усмішках чарівних, У морі квітів навкруги. Ми Вас вітаємо царівни, Найкращі, милі, дорогі.
27 лют. 2016

Пізнаємо шкільне життя

27 лютого у школі розпочався другий цикл занять з майбутніми першокласниками. Діти підготували та розповіли вірші про школу. Активно працювали на заняттях з розвитку мовлення та математики.