14 лют. 2016

МАН-2016

12-13 лютого 2016 року у Полтавському технічному універститеті імені Ю.Кондратюка відбувся ІІ етап XXV Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України. Поміж учасників, що представляли Пирятинський район - учениці Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Нестеренко Катерина, Шевченко Катерина та Куліш Еліна.

Конкурс "Найкраща пара"

Старшокласники прийняли участь у конкурсі до Дня святого Валентина "Найкраща пара". У конкурсі прийняли участь представники 8-11 класів.

Тиждень математики

Сьогодні перегорнули останню сторінку тижня математики. Пїдвели підсумки та нагородили сертифікатами найактивніших учнів.

Семінар - практикум

Сьогодні, на базі Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №6 пройшов семінар - практикум вчителів англійської мови.
10 лют. 2016

Урок - презентація

Сьогодні учні 7 А класу познайомилися з видатними математиками Полтавщини.
10 лют. 2016

Волонтерська робота

Акція «Допоможи захиснику» продовжується! Учні школи та педагогічний колектив школи активно долучилися до плетіння маскувальної сітки, яка має допомогти нашим захисникам в зоні проведення антитерористичної операції.
9 лют. 2016

Гра "Сім чудес України"

Сьогодні учні 6-х класів прийняли участь у математичній інтелектуальній грі " Сім чудес України"
8 лют. 2016

Математичний бій між учнями 5- х класів.

В рамках тижня математики в школі проведено Математичний бій між командами учнів 5-х класів. У грі взяли участь команда "Ігреки" те "Динамічні дроби". Учні виявили кітливіть, логічне мислення та вправність у розв’язуванні математичних задач.
8 лют. 2016

Тиждень математики

З 8 по 12 лютого в школі проводиться тиждень математики. За результатами участі у заходах учні отримають сертифікати.
3 лют. 2016

Виготовлення маскувальної сітки

Учителі та учні школи виготовляють маскувальну сітку для воїнів АТО.