11 жовт. 2012

120 річниця з дня народження М.П.Кравчука

У школі пройшли тематичні уроки, на яких учні познайомилися з біографією та науковими надбаннями видатного українського математика М.П.Кравчука, 120-річчя від дня народження якого відзначається в 2012 році.
6 жовт. 2012

З Днем Учителя!

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
18 вер. 2012

Виставка композицій із квітів до Дня міста

І квіти щиро ветеранам ми даруєм в подяку за щасливі, світлі дні. З Днем міста привітаєм і вшануєм усіх, хто мир відстояв на землі.
17 вер. 2012

Вибори президента школи

Урочиста мить настала: президента ми обрали! З ним в майбутнє наш політ. Добро й мудрість любить світ!
10 вер. 2012

День краси

Стелися, барвінку, Стелися, хрещатий. А внашому Пирятині Красиві дівчата!
1 вер. 2012

День знань

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!
25 трав. 2012

Останній дзвінок

Сьогодні пролунав останній дзвінок для учнів школи. На всіх їх чекає літній відпочинок. А школа знову чекає на зустріч з учнями уже 1 вересня.
12 трав. 2012

Випускний вечір

Ось і прийшов час одинадцятикласникам прощатися зі школою. Вітаємо із закінченням школи і виходом до "великого життя"!
9 трав. 2012

День Перемоги

Зі святом Перемоги!
3 трав. 2012

Останній дзвінок

Сьогодні пролунав останній дзвінок у школі для одинадцятикласників. А далі покличуть невідомі, незвідані дороги життя, кожного своя. Щасти вам!