28 жовт. 2013

Осінні канікули

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. Після літніх канікул діти ще сповнені сил та енергії, але вони все рівно в очікуванні осінніх канікул. В очікуванні незабутніх пригод, далеких мандрівок, неймовірних розваг, цікавого дозвілля в компанії веселих друзів.
25 жовт. 2013

Посвята в старшокласники

Сьогодні дев’ятикласників приймали в старшокласники.Кожен клас підготував представлення свого класу.
4 жовт. 2013

Святковий концерт

Цікавий святковий концерт підготували учні школи, яким привітали учителів з їх професійним святом.
4 жовт. 2013

День самоврядування

Стало традицією кожного року проводити день самоврядування в передддень Дня учителя. Учні відповідально відносяться до обов’язків і на належному рівні проводять уроки.
30 вер. 2013

Всеукраїнський день бібліотек

Згідно з Указом Президента України щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Готуючись до відзначення цього дня в шкільній бібліотеці було організовано ряд заходів, спрямованих на підвищення ролі книги у формуванні інформаційної культури учнів.
26 вер. 2013

Змагання

Змагання – це завжди цікаво, весело. Щороку учні 4 – х класів початкової школи приймають участь у спортивних змаганнях. Цьогорічні учасники команди – «Дружба» - 4 –Б класу, «Живчики» - 4 – А класу.
16 вер. 2013

День моря

Кожна людина любить пофантазувати і може уявити себе навіть у холодну пору року на морі. Чудову морську атмосферу створили учні школи у фоє. Ця виставка була присвячена Дню моря.
9 вер. 2013

День краси

Вже кожного року традиційно в Пирятинській СЗШ№6 проходить День краси. В цей день визначаються дівчатка, які носять найдовшу косу.
1 вер. 2013

День знань

Сьогодні у нашій великій родині, у спільному шкільному домі, як і по всій Україні, велике свято! День Знань!
31 серп. 2013

Свято 1 дзвоника