31 груд. 2013

Вітаємо з Новим 2014 роком та різдвом христовим!

27 груд. 2013

Конкурс міс школи 2013

У конкурсі приймали участь 4 учениці 7-8 класів. Перемогла учениця 8Б класу Плис Владислава. Конкурс продовживя новорічною дискотекою.
18 груд. 2013

Новорічні пригоди Снігової королеви

В умовах розвитку Нової школи ми намагаємося надавати дитині можливості для саморозвитку. Життя школярів повинно бути різноманітним і веселим. Тому вчора 18 грудня пройшов цікавий захід – спортивне свято «Новорічні пригоди Снігової королеви». В ньому взяли участь учні 3- іх класів.
12 груд. 2013

У шкільній бібліотеці

У шкільній бібліотеці проведено конкурс читців «Школярики та школярочки». Щоденне життя наших учнів барвиста веселка різних почуттів, настроїв, вчинків. Вірші, які читали діти, і серйозно, і водночас із гумором розповідали про стосунки ровесників, про дружбу між школярами, про спілкування і турботу про інших людей.
11 груд. 2013

«Ми – друзі природи»

Велику допомогу надали батьки – виготовляли годівнички для пернатих друзів. Саме через культ сім’ї ми намагаємося формувати морально – духовні цінності учнів.
6 груд. 2013

Конкурс "Кенгуру"

Сьогодні учні 1-6 класів приймали участь у Всеукраїнському конкурсі з математики "Кенгуру"
2 груд. 2013

Тиждень початкової школи

«Дружні та веселі наші школярі» - під таким девізом проходив тиждень початкової школи у цьому навчальному році. Кожен клас представив свій колектив у шкільній стінгазеті. Другий день був присвячений темі «Весела математика». Хлопчики та дівчатка розв’язували завдання на кмітливість.
20 лист. 2013

Психологічна вітальня

20 листопада відбулося засідання клубу « Психологічна вітальня» «Гуртом легше…» Учасниками цієї зустрічі були практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.
10 лист. 2013

Конкурс з інформатики

Сьогодні учні школи прийняли участь уміжнародному конкурсі з інформатики Бобер.
7 лист. 2013

Пізнавально – розважальна гра «Я люблю Україну»

7 листопада для учнів 9 класів була проведена пізнавально – розважальна гра «Я люблю Україну». Гра складалась з семи раундів, де учасники гри відповідали на запитання, перекладали слова з російської на українську мову, замінювали речення одним словом, пригадували великі народні свята України та співали українські народні пісні.