Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

14 жовт. 2011

День Українського козацтва

Спортивно - ігрова програма для учнів перших класів "Джміль та бджілка" присячена була Дню українського козацтва.
12 жовт. 2011

Конкурс юних гумористів

У районному конкурсі " Посміхнемося щиро Вишні" учні нашої школи посіли друге місце.
7 жовт. 2011

Семінар вчителів початкових класів

На базі нашої школи відбувся районний семінар - практикум для вчителів початкових класів на тему: "Вплив вчителя на соціальну адаптацію молодшого школяра"
1 жовт. 2011

День Учителя

З Днем Учителя, дорогі вчителі!
21 вер. 2011

День миру

"Дитина + мир =щасливе дитинство" Під таким гаслом пройшла виставка малюнків на асфальті, яка присвячена була дню миру.
16 вер. 2011

День міста

Виставка композицій із квітів "Хоровод квітів" була присвячена Дню міста.
9 вер. 2011

Всесвітній день краси

Вже стало традицією відмічати день краси у нашій школі. Цьго року учні виготовляли цікаві квіти із паперу. А дівчатка порадували своїми зачісками.
1 вер. 2011

З початком нового навчального року!

Школа знову покликала своїх учнів до школи. Розпочався новий 2011-2012 навчальний рік. 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
2 черв. 2011

Випускний у 4-х класах

Сьогодні четвертокласники попрощалися з початковою школою. Веселі, усміхнені, радісні прийшли сьогодні на свято учні та їх батьки. Ще один крок зроблено в їхньому житті.
1 черв. 2011

Пришкільний табір

Сьогодні розпочав роботу пришкільний дитячий табір.