7 квіт. 2014

Всесвітній день здоров’я

Сьогодні всі учні та вчителі школи зібралися на о. Масальський щоб відзначити День здоров’я. Учні підготували виступи про весну. Після маленького концерту прийняли участь у спортивних змаганнях.
20 бер. 2014

Кенгуру - 2014

Стало традицією брати участь у конкурсі Кенгуру.Учні залюбки розв’язували цікаві задачі.
8 бер. 2014

Зі святом дорогі жінки!

Восьмого березня відзначають Міжнародний жіночий день. Цього дня жінкам прийнято дарувати листівки , квіти , подарунки , а дівчаткам - ще й іграшки.
7 бер. 2014

200 років з дня народження Т.Г.Шевченка

З нагоди 200 річчя з дня народженняТ.Г.Шевченка для учнів школи відбулася літературно - музична композиція «Ми тебе не забули, Тарасе!»
5 бер. 2014

Заняття з майбутными першокласниками

Протягом лютого місяця у Пирятинській спеціалізованій загальноосвітній школі № 6 проводилися підготовчі заняття із майбутніми першокласниками. Тримаючись за руку мами чи тата, переступили 38 хлопчиків та дівчаток поріг школи. Разом із казковими героями подорожували малюки першими шкільними сходинками. Діти отримували щоразу цікаві телеграми – завдання від мешканців «Лісової школи». У своїх дитячих роботах продемонстрували свої перші уміння та навички, які отримали від вихователів дитячих садків «Сонечко», «Ромашка», «Берізки».
28 лют. 2014

Конкурс – огляд художньої самодіяльності

28 лютого в Будинку юнацької творчості проходив конкурс – огляд художньої самодіяльності учнів нашої школи. Для звітного концерту був відібраний танець учнів початкових класів «Василькова країна».
14 лют. 2014

День всіх закоханих.

Для учнів старших класів до Дня Святого Валентина відбулося свято «У чарах кохання». Брали участь три пари: Богдан Журавель і Марина Барабаш, Тарасенко Владислав та Василенко Женя, Симоненко Влад і Скрiпель Каріна.
14 лют. 2014

14 лютого – День всіх закоханих.

Багато людей в усьому світі в цей день дарують одне одному подарунки, висловлюючи свою любов і повагу. Напередодні цього свята в нашій школі пройшов конкурс малюнків на цю тематику, конкурс на найкращу валентинку та традиційно – конкурс солодощів у вигляді валентинок.
1 лют. 2014

Школа зустрічає майбутніх першокласників

Сьогодні розпочалися підготовчі заняття для майбутніх першокласників.
14 січ. 2014

200 річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

Генію Поета, народженого в неволі, судилося стати духовним стрижнем української нації на шляху до здобуття її власної волі. 2014 рік в Україні за Указом Президента проголошено Роком Тараса Шевченка. У українського суспільства з`являється ще одна нагода відшукати у шевченковому слові зерно тієї національної ідеї, яка б згуртувала його в процесі розбудови незалежної держави. Цій даті присвятили круглий стіл, в якому брали участь учні школи.