8 квіт. 2011

Міс школи 2011

У конкурсній шоу - програмі "Міс школи -2011" приймали участь учениці 9 - 10 класів. Звання "Міс школи - 2011" та корону здобула учениця 10- А класу Луценко Анжела.
7 квіт. 2011

Всесвітній день здоров’я

Сьогодні, у всесвітній день здоров’я, у школі пройшли спортивні змагання серед учнів.
30 бер. 2011

Молодь обирає здоров’я

Сьогодні в БДЮТі відбувся районний фестиваль - конкурс " Молодь обирає здоров‘я". Команда нашої школи "ФІЗ" зайняла друге місце у конкурсі міні - композицій та перше місце у конкурсі плакатів.
18 бер. 2011

Калейдоскоп талантів

З метою виявлення та вшанування творчої особистості серед вчителів, вихователів, батьків сьогодні проведено калейдоскоп талантів району.
18 бер. 2011

Районний семінар вчителів біології та хімії

Сьогодні на базі нашої школи був проведений районний семінар вчителів біології та хімії.
17 бер. 2011

"Кенгуру" скликає друзів

Сьогодні відбувся міжнародний математичний конкурс "Кенгуру". 68 учнів нашої школи приймали участь в цьому конкурсі.Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики.
16 бер. 2011

Урок української мови

У школі пройшов відкритий урок української мови під девізом " Твоє здоров’я у твоїх руках, тож бережи його щоднини". Творчі групи презентували реклами безсполучникового складного речення.
14 бер. 2011

Число П

Одне з найбільш незвичайних свят відзначається сьогодні у світі - День числа Пі.
10 бер. 2011

Нащадки козацької слави.

Пройшов другий тур фізкультурно - спортивного фестивалю школярів "Нащадки козацької слави". За результатами конкурсів перемогу здобула команда нашої школи. Вітаємо переможців.
10 бер. 2011

Заключний огляд художньої самодіяльності району.

Кращі учасники звітного концерту школи прийняли участь в заключному огляді - конкурсі "Веселка".