3 жовт. 2014

День самоврядування

Учні старших класів заміняли вчителів з різних предметів та класних керівників початкових класів, а також взяли участь у організації концерту до дня вчителя.
1 жовт. 2014

Честь школи

Відбувся районний крос.
19 вер. 2014

Благодійний ярмарок

Сьогодні в нашому місті проводився благодійний ярмарок. Учні нашої школи прийняли активну участь у ярмарку. Виручені кошти підуть на допомогу військовим.
8 вер. 2014

День краси

Кожного року в школі проводиться день краси. Цього року учні одяглися в вишиванки. І зачіски у дівчат були в патріотичному стилі.
1 вер. 2014

День знань

Закінчилися канікули. Учні знову повернулися до школи. Перший урок цього року був на тему "Україна - єдина країна!"
4 черв. 2014

Випускний у 4 -х класах

Сьогодні четвертокласники прощалися з початковою школою, та своїми класоводами. На слідуючий рік вони вже зустрінуться з новими предметами та вчителями.
31 трав. 2014

Випускний вечір

Сьогодні випускники одержали атестати і попрощалися зі школою. А за порогом на їх чекає доросле життя. І сама відповідальна мить - здача ЗНО, вибір професії... В добру путь дорогі випускники!
30 трав. 2014

Останній дзвінок

Сьоьгодні прозвучав останній дзвінок для учнів школи. Для когось це - довгоочікуваний відпочинок, а для одинадцятикласників - прощання зі школою.
16 трав. 2014

Семінар вчителів історії

На базі нашої школи відбувся семінар з історії на тему: "Мотивація на уроках історії" В семінарі прийняли участь вчителі історії всього району.
9 трав. 2014

День перемоги

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.